Ubezpieczenia

Samochód na abonament

Jak działa abonament na samochód? Jakie to koszta? Z poniższego artykułu dowiesz się wszystkiego na ten temat.

 

W Polsce powstaje coraz większa ilość firm, oferujących abonament na samochód oraz jednocześnie korzystne warunki współpracy. Jak działa taki wariant? Opowiadamy!

Samochód na abonament

Firmy, które oferują samochód na abonament wychodzą z założenia, że czas trwania umowy – rok, to czas podczas którego radość z posiadanego pojazdu jest największa. Kolejne lata to malejąca satysfakcja i chęć kupna nowego samochodu. Stąd pomysł na taką ofertę.

Ceny usługi

Te należą do atrakcyjnych. “Wypożyczenie” Toyoty Aygo to koszt 499 zł brutto na miesiąc i początkowa opłata – 999 zł. Z kolei BMW to 1399 zł brutto w skali miesiąca. Z takich cen wynika, że samochód na abonament jest finansowo korzystniejszą opcją, niż zakupu czy wysokie raty auta bądź leasingu. 

Kto może skorzystać z auta na abonament?

Zarówno osoby fizyczne, jak i firmy.

Co obejmuje abonament samochodowy?

W przypadku samochodu na abonament serwisy oraz przeglądy są w cenie! Ponadto wraz z samochodem otrzymamy pakiet sezonowych opon.

Czy istnieje jakiś haczyk?

Przy podpisaniu umowy konieczna jest deklaracja liczby kilometrów, jakie mamy w planie wykonać. Oszacowanie tego nie należy do najłatwiejszych zadań. Pakiet startowy to 10 000 km, zwiększając go wzrasta też opłata miesięczna, należy doliczyć ok 50-100 złotych.

 

Powiązane wpisy:

Wypowiedzenie OC po złomowaniu

Samochód z Włoch. Jak go sprowadzić, aby nie żałować?

Mandat z fotoradaru

Jazda na niemieckich tablicach

Rejestracja samochodu w 2021

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/